26”Rower Elektryczny TTGO YY-26ST 36V 14.5Ah 25KM/H Zasięg 75KM Biały
4.3(300 opinii)
14 osób ogląda teraz
Promocja kończy się za --:--:--
Tylko 4 sztuki w tej cenie
Sprzedano 6 z 1155%
15 osób kupiło dzisiaj · ostatnio 20 min temu
jakości
YY-26ST elektryczny rower miejski, silnik 250 W, akumulator 36 V 14,5 Ah, 26 * 1,95 cala, 6 biegów, 25 km/h, hamulec tarczowy, 6 biegów SHIMANO
Materiał ramy: stal
Opony: 26"*1.75"
Opis
26''Rower Elektryczny TTGO YY-26ST 36V 14.5Ah 25KM/H Zasięg 75KM Biały Kod producenta 9331194760069
Przerzutka: Shimano 6s
Napięcie znamionowe (V): 36V
Wytrzymałość na zmęczenie (AH): 14,5AH
Silnik: Tylny silnik o mocy 250 W
26''Rower Elektryczny TTGO YY-26ST 36V 14.5Ah 25KM/H Zasięg 75KM Biały Rodzaj Miejskie
Silnik o dużej mocy 250W
TT GO YY-26ST jest wyposażony w mocny silnik o wysokiej wydajności 250 W, którego prędkość maksymalna może osiągnąć 25 km/h, idealny do transmisji na odległość.
Dzięki momentowi obrotowemu silnika 45 Nm można osiągnąć ekskluzywną responsywność i kontrolę.
26''Rower Elektryczny TTGO YY-26ST 36V 14.5Ah 25KM/H Zasięg 75KM Biały Moc silnika 250 W
Wyjmowany akumulator 36V14.5AH
Ponieważ akumulator jest wyjmowany, można go używać bezpośrednio na rowerze lub wyjąć do ładowania.
Uwaga: Zależy od wielu czynników, takich jak prędkość, warunki drogowe, waga, pogoda itp.
26''Rower Elektryczny TTGO YY-26ST 36V 14.5Ah 25KM/H Zasięg 75KM Biały Marka bez marki
Inteligentny wyświetlacz LED i 6-biegowe biegi Shimano
26''Rower Elektryczny TTGO YY-26ST 36V 14.5Ah 25KM/H Zasięg 75KM Biały Kolor biały
Wytrzymały amortyzowany widelec i funkcjonalne opony
26''Rower Elektryczny TTGO YY-26ST 36V 14.5Ah 25KM/H Zasięg 75KM Biały Materiał ramy aluminium
26''Rower Elektryczny TTGO YY-26ST 36V 14.5Ah 25KM/H Zasięg 75KM Biały Obciążenie maksymalne 120 kg
Praktyczne kosze do przechowywania
26''Rower Elektryczny TTGO YY-26ST 36V 14.5Ah 25KM/H Zasięg 75KM Biały Rozmiar koła (") 26
H-Maksymalna wysokość siedziska: 104 cm
26''Rower Elektryczny TTGO YY-26ST 36V 14.5Ah 25KM/H Zasięg 75KM Biały Wzrost użytkownika 160-190 cm
26''Rower Elektryczny TTGO YY-26ST 36V 14.5Ah 25KM/H Zasięg 75KM Biały Liczba biegów 6
26''Rower Elektryczny TTGO YY-26ST 36V 14.5Ah 25KM/H Zasięg 75KM Biały Stopień złożenia wstępnie złożony, wyregulowany
Maksymalna moc znamionowa
Rower elektryczny (poniżej 250 W)